| AlexandruInu a întrebat:

Salut, acum mult timp am facut o pagina de Facebook pentru o pensiune, intre timp Facebook a considerat ca acel cont nu respecta conditiile lor(nu inteleg de ce) si atunci l-au inchis, problema este ca pagina a ramas si nu mai am acces la ea. Vreau sa o sterg! Cum pot face lucrul acesta? Ma scuzati daca am gresit domeniul.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai daca nu mai ai acces la cont atunci e imposibil sa-l stergi!

| AlexandruInu explică (pentru lpavel):

Nu as putea lua legatura cu un consultant Facebook? Ma incurca treaba aia.

| lpavel a răspuns (pentru AlexandruInu):

Cred ca se poate dar eu nu stiu cum... sorry!

| BlackPixel a răspuns (pentru AlexandruInu):

Salut!
Din pacate pe Facebook nu ai posibilitatea sa iei legatura cu un consultant. Nu poti sterge pagina. Stiu ca nasol... :/