| Flar3 a întrebat:

Salut, acum o luna si ceva mi-am comandat o licenta de Office de la Cel. Toate bune si frumoase, pana azi cand vreau sa scriu un document si vad ca nu ii activat, stiind ca eu il activasem cand l-am primit. Am incercat din nou sa ii dau Activate, dar nimic. Nu merge nici PowerPoint, nici Word, nici Excel, nici Access, nimic. Ajutor va rog!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu magazinul! Vezi in istoricul ta de pe Cel despre ce magazin e vorba. S-ar putea sa fie un partener Cel!

| Anuket a răspuns:

Așa pățești cu cheile astea cumpărate. Nu ai cont Microsoft să te conectezi cu el? Ori încerci ceva de pe yt.
Sau mai ai word online dar la acesta trebuie să stai conectat la internet.
Sau mai poți instala un program similar dar free, cum este libre office.

| Flar3 explică (pentru Anuket):

Ba da, m-am conectat prin contul meu de Microsoft. Dar nimic, mai am Office pe telefon.

| Anuket a răspuns (pentru Flar3):

Mai este libre office, similar, dar free.

| Flar3 explică (pentru Anuket):

Tot ii dau Activate, dar imi apare ca imi dezactiveaza tot peste un anumit timp. Nu inteleg ce are. Mi-am luat teapa?

| Anuket a răspuns (pentru Flar3):

Este destul de scumpă licența, nu știu ce ți-au oferit ei.

| Flar3 explică (pentru Anuket):

A mers in cele din urma. Mersi frumos. Am fost eu prost

| Anuket a răspuns (pentru Flar3):

Mă bucur că ai rezolvat. Se mai întâmplă.