| BlacckOut01 a întrebat:

Salut.Acum o saptamana am dat format la pc si de 2zile eu nu mai aud nimic. http://uploadimage.ro/images/55719136214214718273.png

Nu pot da nici default la speakers
Nu sunt eu mare expert in calculatoare dar ma doare capul ca nu reusesc sa rezolv problema

http://uploadimage.ro/images/94730030356333843961.png

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai incercat betisoare pentru urechi?

| BlacckOut01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Glume de taran straight face

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru BlacckOut01):

OK, eu sint taran cu gluma de mai sus DACA nu rezolv problema in cele de mai jos. Daca o rezolv, atunci tu esti idiot.
1. Ai instalat driverele audio si ai verificat ca jackul de la boxe sa fie infipt unde trebuie? Driverul de la Xonar DS, de exemplu, o ia uneori razna si schimba singur outputul de pe spate pe front headphones unde nu e bagat nimic.
2. Daca ai instalat driverul de sunet, verifica ce am zis mai sus.

| BlacckOut01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Jackurile nu cred ca sunt problema.Am incercat cu 2 perechi de casti si cu una de la telefon + ca eu mereu tin sunetu prin combina si nici acolo nu merge.Am incercat TOATE jackurile. Adica am incercat sa pun boxele la microfon doar sa fiu sigur.( microfonu merge apropo).Si totul este la zi. Nu e niciun update care trebuie sa il fac

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru BlacckOut01):

Ce placa de sunet ai? As putea sa arunc o privire cu TeamViewer, sigur e ceva rezolvabil, dar asa mai mult vorbim vorbe si nu rezolvam nimic.

| BlacckOut01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Da-mi id

| BlacckOut01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Da-mi id si rezolvam

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru BlacckOut01):

Ti-am dat PM.