| 21312gg a întrebat:

Salut.Ajutati-ma si pe mine cu ceva. Vreau sa imi achizitionez un telefon care sa coste pana in 1000 de lei.As vrea sa fie cu un ecran mai mare.Sa aiba camera pe fata(secundara)Sa fie bun.Sa pot sa navighez pe net si cam atat.Dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, uite ceva mai bun decat s2, care vad ca e foarte recomandat! Lg Optimus L9, ecran mai mare si mai frumos, s2-ul are probleme cu bateria, tine jumatate de zi!
http://bit.ly/HMGh1Y

8 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

La 1000 lei telefonul asta se merita http://bit.ly/1ciHjMc
nu cred ca gasesti un quad core la bani astia plus ca e bun am umblat si eu pe el se comporta ca orice alt telefon

| ITMania a răspuns:

Galaxy SII Plus, cel mai rapid si ok optimizat in banii tai:
http://bit.ly/17XKGsT

| SoricelDeCasa a răspuns:

Eu mi-am scapat telefonul in wc si mi-am luat asa la urgenta si fara bani multi Samsung Galaxy Trend, am dat 150 de euro pe el. E super ok, nici foarte mare dar nici foarte mic, ma uit la filme pe el...am Whatsapp, Line, Facebook si inca vreo 20 de aplicatii aiurea asa..si sunt foarte multumita de el. Sper ca mos craciun sa vina totusi cu Xperia Z1 ca la ala am auzit ca tine bateria mai mult, e rezistent la apa si are camera de 23 de mp happy

| rezervatro a răspuns (pentru SoricelDeCasa):

23 de mp?laughing

| rezervatro a răspuns (pentru SoricelDeCasa):

Cred, ca un Samsung galaxy S2 e super bun in raportul calitate - pret. iti iei unul cu vreo 700 de lei.

| SoricelDeCasa a răspuns (pentru rezervatro):

20 amuzatule laughing Tu nu gresesti tastele niciodata?

| rezervatro a răspuns (pentru SoricelDeCasa):

Nu, nu ma refeream ca-i 20 sau 23... da eu n-am vazut aparat foto cu 20 mpx... nu telefon