| Eduard2655 a întrebat:

Azi am decis sa imi curat Unitatea de praf, am desfacut-o am curatato cu pensula speciala si aspirator.
Bun am pus-o la loc si am pornit calculatorul, si am vrut sa intru pe Counter-Strike si mi-a dat o eroare care spune:"The specified video mode is not supported.The game will now run in software mode."
Bun am intrat pe fifa nu se porneste, pe gta la fel nu se porneste.
Cam pe toate jocurile pe care ma joc nu se pornesc sau dau errori de genul ala.
Ce sa fac? Inainte de a curata unitatea nu mi se intampla asa...

Cine imi da un raspuns folositor are funda.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Nusuntcinecrezi a răspuns:

Trebuie sa re instalezi windows ul sau driver-ul la placa video! Funda

| Eduard2655 explică (pentru Nusuntcinecrezi):

Sa reinstalez windowsul? faza cu driver-ul la placa video am incercat si nu merge?

| Nusuntcinecrezi a răspuns (pentru Eduard2655):

Windows re instalat recomand win 8 sau xp altceva e prost

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Indeasa mai bine placa video.