| Sarmala a întrebat:

Alaltăieri tableta mergea bine, dar am stat putin pe ea (m-am asezat pe o portiune mica, 3 secunde) si dupa asta nu mai merge. Imi apare doar un ecran verde inchis. Ieri dimineata, tata a facut tableta, nu stiu cum. Merge bine.
Acum imi e frica sa mai stau pe tableta (sa ma uit pe ea). Tin sa menționez ca aveam sunet de notificari. Dacă as tine-o pentru social media, o sa meargă bine in continuare? (e ultima întrebare de genul sad )

2 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

DA. Poti numai fi mai atent alta data cu ea ca e scumpa.

| Tian44 a răspuns:

Probabil s-au dereglat pixelii, ai grija cum o atingi, s-ar putea deregla iar si sa se strice, dar de folosit, o poti folosi.