| คภ๔гєเ a întrebat:

Salut Alll.
De cateva zile tot am o problema nu stiu pe unde am intrat sau ce am facut pentru ca de fiecare data cand vreau sa deschid un fisier orice tip de fisier imi apare : Deschidere cu: si trebuie sa aleg un program din lista respectiva. Problema e ca eu nu mai vreau sa imi apara... Cum as putea sa scap de ea fara reinstalarea windowsului? uitati si o poza cu eroarea http://tinypic.com/r/s427ns/8... Cine ma poate ajuta fast!? Dau FUNDA+ VOT!

Răspuns Câştigător
| KriSSu09 a răspuns:

Cel mai probabil ti-ai luat un torian. Incearca sa ii dai "Run as administrator" si vezi daca iti face la fel. Daca da, cred ca singura solutie e sa il duci la reparat. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Virusi!