| nutuxcristian a întrebat:

Allview sau E-Boda, la tablete?

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Allview.

| horia2012 a răspuns:

E-boda. Reteaua de service mult mai bine pusa la punct.

| LeMousiqe a răspuns:

Allview, cu siguranta, deoarece am avut E-Boda si nu mai mergea Touch-ul!
Iti spun din experienta.

| nutuxcristian explică (pentru LeMousiqe):

Merci pentru raspuns. La tabletele Allview merge bine touch-ul?

| LeMousiqe a răspuns (pentru nutuxcristian):

Da,si eu am, big grin

| NAdrian a răspuns:

E-boda...

| nutuxcristian explică (pentru NAdrian):

Poti argumenta de ce, te rog?

| bineproportionat a răspuns:

Salut, iti recomand Allview pentru ca sunt mai ok produsele, mai de calitate, in plus au un service foarte bun si serios! http://bit.ly/19E7aQy

| nutuxcristian explică (pentru bineproportionat):

Salut! Si eu ziceam la fel. Aseara, mi-am luat de pe Altex o tableta Allview City Life. Ai cateva pareri despre ea? Cum ti se pare?

| SorinLebron1981 a răspuns:

Allview. http://bit.ly/1cjFumr este mult mai buna este romaneasca.