| Bogdan_Ivan_1998 a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa ma apuc de un videoblog.
Puteti sa-mi dati niste pasi de inceput dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
| TaviRandom a răspuns:

Nu stiu tipule cred ca ai nevoie doar de o camera buna macar 720p e bun, si fa acolo ce crezi o melodie de fundal la volum mai mic si...dai drumu, daca te ajuta tequila a facut un video despre asta iti dau lincu si-mi astept funda
http://www.youtube.com/watch?v=IdLnttHdqzc

| Panic4Free a răspuns (pentru TaviRandom):

"Tavi Random"
"Aşteaptă, aşteaptă funda"
"Nimic?!"
"Cri cri cri"

| TaviRandom a răspuns (pentru Panic4Free):

Este timp laughing stai linistit de aia nu mai pot eu de funda

3 răspunsuri:
| ioana1cool5 a răspuns:

Pai mai intai te prezinti[logicc] si apoi cauti subiecte. Poti vorbi despre un subiect in tot video-ul.E foarte enervant ai ai sute de subiecte in 10 min.