| Andrei178098 a întrebat:

Salut, am 2 conturi de gmail pe telefon. Un gmail conectat la Google si sincronizat cu toate aplicatiile iar celalalt gmail e doar conectat la lista de gmailuri dar sincronizarea e dezactivata si nu e conectat nicaieri. Daca de exemplu folosesc Instagram/Facebook imi apare pe celalalt gmail ca le-am folosit in istoric. Imi apare si pe al meu dar si pe ala si pe acel gmail nu ar trebui, ce pot face ca sa nu mai apara?

1 răspuns:
| rhdjskdjjcjfjdjx a răspuns:

Habar n am, nu cred ca am citit bine depinde daca intri de pe aplicatoe Facebook Instagram nu ar trebui sa iti apara in istoric pe google, dar daca intrii de pe google e logic sa iti apara daca te referi la aia. sau? fii mai explicitlaughing