| CrazzyWTF a întrebat:

Salut, am acasa un router wireless de la romtelecom... acesta emite in maxim 25-30 metri semnal wi-fi si ma deranjeaza ca nu imi ajunge in toata casa semnalul... Am inteles ca exista un modem ceva care mareste raza de semnal wi-fi, dar nu stiu ce anume si as vrea sa ma ajutati voi ca sa stiu ce sa cumpar. Dau funda cui ma ajuta, mersi!

3 răspunsuri:
| AlexSamp32 a răspuns:

Salut! Ca sa faci semnalul wireless mai puternic trebuie sa cumperi un amplificator wireless.Acela este un aparat care amplifica semnalul wireless si il face mai puternic!

| CrazzyWTF explică (pentru AlexSamp32):

Daca te rog si observ ca sti despre ce e vorba, nu imi poti da si un nume pentru un asemenea produs? Vreau sa achizitionez si nu stiu ce sa caut pe net.

| AlexSamp32 a răspuns (pentru CrazzyWTF):

Http://www.mediagalaxy.ro/......0-mbps-alb
De asta am eu si este foarte bun!