| MichaelSikdope a întrebat:

am achiziționat acum ceva timp o boxă portabilă : S-BASS Allview. Sunetul a fost pe măsura prețului, chiar mai bun. Acum a trecut ceva timp de la achiziționare, și se pare că sunetul și calitatea au scăzut. A suferit câteva căzături, boxa este destul de avariată, dar încă se aude destul de bine. Întrebarea mea este dacă se poate desface cumva carcasa boxei, sau dacă există vreo soluție să o pot face să se audă ca la început. Mulțumesc, o zi bună!

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Daca a cazut, chiar si prin casa pe covor, este posibil sa se fi descentrat difuzorul, si ca sa se auda ca la inceput, iti trebuie unul nou...