| Ana_Mircea_1985 a întrebat:

Salut, am activat de curand banda de 100Mb/s internet de la romtelecom si am primit acel router standard Huawei hg655b. Intrebarea ar fi daca il inlocuiesc cu un router mai bun(astept si sugestii) pot obtine o viteza mai mãricicã?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu obții nimic în plus dacă înlocuiești router-ul, iar eu din câte știu, romtelecom nu are internet de 100Mb/s, poate doar în visele lor. Ei au cel mai prost internet de pe piață.

| Alesia87 a răspuns:

Viteza internetului de la romtelecom, nu consta intr-un router mai performant. Am avut si eu internet de la romtelecom, insa am renuntat la el dupa 2 luni. happy