| Defender a întrebat:

Salut am apasat hidden pe folderul User si acum nu imi mai apare. cum pot sa fac sa reapara din nou. Am windows 7.

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Este destul de simplu. Deschizi My Computer Apoi din meniul de sus selectezi tools-> folder option (asa e pe Xp, daca nu gasesti pe 7 mergi la start-> Control Panel -> folder option se deschide o fereastra, mergi pe tabul File si undeva intr-o lista gasesti o optiune Show Hidden files and folders. bifezi aia. te duci in dosarul unde era folderul User si o sa-l vezi acolo. Dai click dreapta pe el -> properties -> si debifezi Hide. Succes! Astept funde :d