| zxzx a întrebat:

Am o problema, nu imi mai gasesc filmele din folderul Videos. Eram ieri in folderul pictures si mai jos urma videos, muzica, iar eu nu mai vroiam sa imi apara toate la un loc ci separat, asa ca am dat pe bara care facea trecerea de la pictures la videos, am dat propries si am apasat ceva pe acolo, hidden probabil...si mi-au disparut toate. In cos nu sunt, am dat si search dupa niste filme si nu le gaseste in pc. Am Windows 7.

Răspuns Câştigător
| Bimmer a răspuns:

Foarte simplu se rezolva. deschizi fereastra Computer, sus in stanga ei ai ORGANIZE, dai pe folder and search option, si dupa aia mearga la View, dupa care bifezi casuta cu show hidden files and folders.

| zxzx explică (pentru Bimmer):

OMG, you're a genius!

3 răspunsuri:
| Bimmer a răspuns:

Asta faci ca sa vezi fisierele ascunse. Dai click dreapta pe fisierele care vrei sa le vezi, si debifezi casuta cu hidden.

| Bimmer a răspuns:

Npc manhappy si mersibig grin