| Băă_Yo_Danyel_1994 a întrebat:

Salut, am aprins Smart TV Allview si îmi apare doar așa spatiu de stocare aproape plin. Apăs buton home SI nu merge, tot așa îmi apare, intru sa văd la programe îmi intră doar pe YouTube, din ce cauza?

1 răspuns:
| Madaxo97 a răspuns:

Posibil sa apara spatiul de stocare plin daca ai inregistrat prea mult conținut,(filme, emisiuni) poti incerca sa intri la setari sa stergi ce este înregistrat. In cazul in care nu ai înregistrat nimic, atunci nu imi dau seama care sa fie cauza, poate fi o eroare, trebuie dus la reparat