| UnKnownRO a întrebat:

Salut,am as vrea sa stiu si eu cum sa schimb numele retelei wireles.[ stau in Italia ].De ex acu wi-relesu are numele Telecom -...etc as vrea sa pun de ex un nume ..plss repede

3 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Trebuie sa intri la configurarile de WiFi. Spune de la ce operator te folosesti de net. Fastweb sau care?

| UnKnownRO explică (pentru VladGH):

Telecom Italia

| VladGH a răspuns (pentru UnKnownRO):

Inti pe aceasta pagina si trebuie sa te inregistrezi ca sa faci configurari de de modem Wi-Fi http://assistenzatecnica.telecomitalia.it/......ica.portal