| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Am avut un id mai vechi si mi-a fost spart acum eu vreau sa imi pot recupera id de mess si nu stiu cum ca toate datele le-am pus la misto care ma poate ajuta cu id va rog contactati-ma pe id cel nou cristikombat95@yahoo.com o sa dau si eu ceva acolo sau iteme +9 pe metin de la lv 30 in sus

2 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Daca cumva ai dat un id bun, care merge acolo unde te'a intrebat
Alternative e-mail (optional)...
poti sa dai la forgot your password si sa iti schimbi parola (asta merge doar la yahoo'ul nou ala beta...)
Deci asa poti sa iti schimbi parola...
Nu am nevoie de itemele alea sau mrg ce ai spus...

Răspuns utilizator avertizat