| Liviu-radu_Dredetean_1993 a întrebat:

Salut,am cateva surse de trafic si vreau sa le trimit pe youtube, vizualizare videoclip, dar vreau sa ascund sursa, m ai pe romaneste am activat adsense la contul de youtube si am acces gratuit la siteuri gen ptc, addmefast etc dar ce trebuie sa fac ca google sa nu vada nu unde provin vizualizarile, cineva mi-a zis de redirectionare de trafic, daca stie cineva sa ma ajute, merci

1 răspuns:
| zahy a răspuns:

Hahaha nu faci nimic cu PTC si vei fi banat. un sfat daca vrei sa faci ceva iti dau un program care poti seta sursa google doar daca platesti 7 euro luna, nu e deloc mult, sau 3 euro depinde si de trafic trimis cum vrei. e simplu instalezi un program il lasi deschis si tu vizitezi ale siteuri si alti te viziteaza pe tine. daca nu platesti nu poti ascunde sursa. la varianta free in 5 ore ai cam 1000 vizualizari la boost site (3)
programu se numeste
HitLeap Viewer

my site http://zahy.ucoz.com/