| Mmooaarro a întrebat:

Am cautat pe google cum sa imi fac profilu' privat si mi-a zis cineva asa:

Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy Dai pe personalizat, alegi "Vizibil pentru" si am ales prieteni.

Apoi ca sa vad daca merge am sters pe cineva din lista, si el m-a sters si tot poate sa imi vada pozele:|

Dau FUNDA celui care imi spune cum!?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a bloca pozele mergi pe profilul tau la sectiunea fotografii si sub fiecare album (in dreapta jos) poti alege cine iti poate vedea pozele

| Mmooaarro explică (pentru anonim_4396):

Sub fotografii si sub fiecare album in dreapta jos? unde frate ca nu`i nimic oh go on.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mmooaarro):

Http://imgur.com/eb62Q