| Terminatoru a întrebat:

am cs 1.6 si cand intru in joc si vreau sa dau la find servers nu imi intra, daca intru la new game, options sau sa ies merge!
nu stiu ce are!
ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu te lua dupa toti sa reinstalezi cs-ul, intra pe google si cauta resource cs 1, 6 descarci si intri in cs unde il ai instalat la cstrike si stergi resource si il pui pe cel downloadat.

| mariusxd a răspuns:

Reinstaleazal.

| claudinho7 a răspuns:

Trebuie sa reisntalezi cs-ul

ai intrat pe un server care schimba configuratia cfg-urilor si cand dai pe find server ti se conecteaza la server.deci trebuie sal reisntalezi.
daca nu asta e problema nu stiutiu da oricum cel mai bine e sal reisntalezi dar salveazati folderele sounds si maps

| sacrifice1 a răspuns:

Da versiunea ta de counter strike nu are setat sa apara la find server serverele pe care vrei sa joci ia-ti alt cs gen 1.8tongue sau counter strike 1.6 simplu