| anonim_4396 a întrebat:

Salut am cumparat acum cateva zile un laptop pentru gaming de la eMAG si incepea sa imi faca fite si cred ca nu e normal sa faca asa abia cumparat din magazin deci cand intru pe browser ma uit pe youtube sau mai stau pe facebook se blocheaza dintr-o data imaginea si scoate un sunet de dardaiala cum ar fi drrrrrrrrrrrrr si dupa 20 secunde se da restart asa mai face cand dau fullscreen la videoclipuri de pe orice site sau ma joc pe browser si ascult muzica Specificati : HDD 500 GB, RAM 4GB, Procesor 2. 40GHz Intel, Placa video SAPPHIRE HD 5550 2GB DDR2

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Acum cateva zile rolling on the floor)
Stai, vrei sa cred asta? Sa mai zic ca ce prostii ai zis tu acolo, cica specificatii, nici nu exista?

| CinevaNou a răspuns:

Procesor i4? l-ai facut tu acasa?

| Popescu_Dragos_1999 a răspuns:

Haha, ai luat tzapa!

| Michiō a răspuns (pentru Popescu_Dragos_1999):

Decat sa razi mai bine da un raspuns concret cu sa rezolv asta straight face

| Michiō a răspuns (pentru Popescu_Dragos_1999):

Si laptopu-l e luat din magazin din eMAG straight face cum naiba sa fie stricat?