| Danutz0002 a întrebat:

Salut,am cumparat de curand o tableta Samsung galaxy tab 3.Problema este ca atunci cand umblu pe ea se descarca foarte repede, de la 100% baterie la 10-15% in nici 20 de minute iar atunci cand nu umblu la ea tine o saptamana fara probleme,si am uitat sa mentinez dupa ce se descarca cand umblu pe ea in cateva minute incepe sa creasca iar bateria se incarca singura, nu stiti care ar fi cauza? Cine ma ajuta dau funda!

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Daca mai ai garantia du-te la reparat cu ea pentru ca are probleme la baterie sau este de vina incarcatorul. Poate ca a fost de la inceput cu probleme daca ai luat-o la mana a doua cumpara alta baterie (te costa ceva)...Bafta.

| Danutz0002 explică (pentru ChrissD):

O sa caut o baterie noua sa vad cam cat costa sper sa fie de la incarcator

| George_Rosu_1999 a răspuns:

Vrei sa se incarce?

| Danutz0002 explică (pentru George_Rosu_1999):

Nu,vreau sa nu se mai descarce asa repede, si nu am pus intrebarea ca sa imi raspunzi cu alta intrebare ironica, asa ca mai bine nu mai ziceai nimic.