| darkangel987 a întrebat:

Salut..am cumparat de curand un sistem Samsung 5.1. l-am conectat la tv si cand imi reda suntetul mi se mai aude si un zumzait cv in gen vvvvvvvvvvv de parca ar fi bruiat sau cv de genu....cand dau sonorul tv ului mai tare si sonorul sistemului mai incet sunetul dispare pentru o scurta perioada de timp..stiti cumva o solutie sa nu se mai auda acel >zumzait? multumesc

Răspuns Câştigător
| miny1234 a răspuns:

Probabil ca face masa televizorul, la calculator am patit si eu la fel pentru ca nu am impamantare