| PaduraruAlin a întrebat:

Salut.Am cumparat FIFA 11, apoi l-am instalat.Incerc sa joc un exhibition match, dar dupa ce selectez echipele si apas "PLAY MATCH", ma duce in arena cu un jucator random de la echipa care am selectat-o si si nu pot ajunge in meci.De pe ce tasta se face asta? Nu am mai jucat pe PC pana acum.Multumesc happy.

5 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Apasa pe ESC... e butonul stanga sus.bafta! funda?big grin

| PaduraruAlin explică:

Mersi de raspunsuri, dar editasem eu niste fisiere cu echipamentele de la REAL MADRID si de la aia nu mai mergea, le adaugasem pe cele din 2011.

| andrei95 a răspuns:

Parca trebuie sa dai un gol

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Fa-ti tata controalele klumea cauta pe net cum si dupa vezi din controalele standard enter space nu stiu

| karakushiu a răspuns:

Apesi tasta ESCwinking daca ai alte probleme contactmewinking