| Alecs1Assassinu a întrebat:

Am cumparat niste casti, si le-am bagat in PC. In calculator imi arata ca sunt bagate, dar cand pun muzica nu se aude nimic. Ajutati-ma

11 răspunsuri:
| BlaDe12345 a răspuns:

Testeaza-le la telefon sau la laptop si vezi daca este la fel.

| RS4 a răspuns:

Trebuie puse in iesirea audio, cea verde. Poate le-ai pus la microfon sau alta iesire. Verifica. Bafta!

| FoxyMyHero a răspuns:

Verifica volumul, sa nu fie mut.

| AlexandruZoumb a răspuns:

Poti incerca sa dai click dreapta pe casuta cu volum din bara dai pe playback devices si selectezi unde iti arata castile si jos ai set default, apasa-l

| Alecs1Assassinu explică (pentru BlaDe12345):

Acolo merge

| octav005 a răspuns:

Trebuie sa intri la setari la placa sunet si cand ai castiile bagate sa bifezi pe hedphones

| Alecs1Assassinu explică (pentru octav005):

Nu merge

| octav005 a răspuns (pentru Alecs1Assassinu):

Poate nu ai insatlata placa de sunet. driverul

| Alecs1Assassinu explică (pentru octav005):

Ba da l-am instalat

| octav005 a răspuns (pentru Alecs1Assassinu):

Atunci n u te pricepi tu

| BlaDe12345 a răspuns (pentru Alecs1Assassinu):

Le pui in spatele PC-ului, mufa verde pentru audio, mufa rosie pentru microfon, iar daca ai Windows 7, dai click acolo unde am pus eu acel patrat, si unde este cercul trebuie sa iti arate boxa nu casti. Daca asa nu merge nu stiu de ce, poate ai tu placa audio stricata.
http://prntscr.com/dns89e