| Kiiing a întrebat:

Salut, am cumparat o mini-camera Sony handycam DCR-HC37 si nu am cd de instalare am cautat pe internet driver-ele si nici unul nu e bun, daca mai are cineva acest model poate urca continutul cd-ului(pe email), sau alta metoda prin care as putea sa transfer filmele si imaginile din camera in pc.
P.S.:este un model mai vechiut care inregistreaza pe un fel de caseta

1 răspuns:
| fabilescu a răspuns:

Http://www.camerahacker.com/......ewPage.php
intra aici si undeva mai jos ai sectiunea downloading the driver. apesi pe usbdrven.exe(scris cu albastru) si instalezi