| david500 a întrebat:

Salutare!
Am si eu o problema cu o camera video cei care se pricep, va rog sa ma ajutati.
Am o camera Sony Handycam CarlZeiss DCR-HC37
Si am instalat softul ei de pe cd-ul de instalare dar tot nu vrea sa ma lase sa copiez ceea ce e pe caseta, adica ce e inregistrat pe caseta, si nu pot nici cum sa inregistrez pe cd sau in memo0rie in calculator cea, ce er inregistrat pe camera, daca cineva stie si crede ca m-ar putea ajuta sa ma contacteze sa lasati mesaju am si cablu de date la camera am conectat-o la pc si nimic nousad Deci daca cineva stie va rog imi scrieti si sa imi spuneti ce pot sa fac. Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De pe caseta? Pai iti trebuie placa de captura gogule...ehe...

| david500 explică (pentru K0sti):

Si cum obtin placa aia?

| K0sti a răspuns (pentru david500):

O cumperi gogule...
Ai Google, foloseste-l, ca de aia il platesti!