| Catalin_Ilea_1995 a întrebat:

Salut,am dat din greseala click pe un link de pe facebook si era un virus sad va rog ajutati-ma sa scap de el! please Funda+ Vot

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai antivirus? Da-i o scanare completa.

| siriusblack98 a răspuns:

Decat sa te complici cu antivirusi care mai rau ingreuneaza pc-ul reinstaleaza windowsul si sterge tot nu lasa nimic. Funda?

| Catalin_Ilea_1995 explică (pentru siriusblack98):

Frate asta stiu si eu dar eu vreau prin alta modalitate fara a reinstala windowsul

| miTzuliK93 a răspuns:

Fa o scanare FULL PC-ului cu MalwareBytes si CCleaner. Sterge tot ce gasesti. De-asemenea, sterge si tot din browser: istoric, parole salvate, cookie-uri, cache-uri, etc...

| Catalin_Ilea_1995 explică (pentru miTzuliK93):

Am incercat si cu malwarebytes si cu ccleaner degeaba sad

| Someoneeene a răspuns:

Antivirus.