| AndreyFitza a întrebat:

Am dat upgrade la windows 10, dar nu imi merge internetul. Wireless ul imi merge dar...
Cine ma poate ajuta va roggg.
Am incercat toate solutiile de pe ytb

3 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

De obicei Windows 10 vine cu toate driverele incluse la pachet (video, sunet, LAN, wireless). Daca ai PC/laptop cu suport pentru Windows 10 ar fi trebuit sa cauti driver la ei pe site. Asta inainte sa faci upgrade-ul. Zici ca wireless-ul iti merge. Si ce face? Nu se conecteaza la router?

| AndreyFitza explică (pentru KLiNK):

Am rezolvat

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil pc-ul tău nu e compatibil cu windows 10. Dacă e un pc vechi mă tem că asta ar fi problema. Recomandat ar fi să revii la vechiul windows.