| Katalin_Marius_1996 a întrebat:

Salut,mi-am reinstalat windows-ul vista,iar inainte primea wireless iar acum nu imi gaseste nici un fel de conexiune doar cea prin cablu. Nu imi gaseste wireless de loc, routerul merge ca pe telefon primesc wireless,ce naiba sa ii fac,am incercat sa ii instalez placa de retea,dar tot de geaba, poate nu e cea corecta, ma ajuta cineva va rog? happy

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Ai pus porcaria de vista, win 7 nu puteai sa pui! Noi ce sa-ti facem? Te duci la producator si descarci driverele pentru modelul tau de laptop!