| fear1234567 a întrebat:

Salut,am de ales intre un BlackBerry Curve 9360 si un Lg Optimus 3d si nu stiu ce sa aleg am fost multumit de amandoua le-am avut pe amandoua cate o saptamana acum trebuie sa aleg deci va rog dati-mi o idee
P.S.Nu Le Vreau pe AMANDOUA... vreau soar unul.

Răspuns Câştigător
| izan96 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4545&idPhone2=3722 uite aici comparatie intre cele 2 telefoane

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parerea mea este sa alegi Blackberry daca vrei viteza la internet imagini de calitate jocuri cu o capacitate buna! Eu personal am un BlackBerry am avut Motorola, LG, Sony Ericsson, Nokia. Daca vrei touchscreen alege Lg desi cred ca te-ar multumi mai mult un BlackBerry eu sunt multumit are internet de mare viteza! Bafta!

| bystefu a răspuns:

Autonomie baterie : BlackBerry
aplicatii : android
aplicatii inteligente : BlackBerry
mail push(in timp real) BlackBerry
concluzie : BLACKBERRY :X:X:X

| OneGentleman a răspuns:

Eu sincer am avut si inca am 9360 si consider dupa preferintele mele ca este un tel super-destept si merita toti banii, decizia iti apartine happy

| fear1234567 explică:

Pai LG-ul e p920

| fear1234567 explică:

Dar oricum cred ca raman la BlackBerry

| fear1234567 explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| ganutzu a răspuns:

Um..pai daca vrei un telefon mai business si daca de asta ai nevoie bleckbarry e alegerea ideala, LG-ul e mai mult un telefon multimedia, desii face fata cu brio si ca business phon, dar avand in vedere ca ruleaza pe android ai accesl la o multitudine de aplicatii mult mai numeroase decat cele pentru BlackBerry si majoritatea sunt free...personal as alege un BlackBerry, acesta fiind si telefonul meu de zi cu zi, doar ca e un 9800 tongue

| fear1234567 explică (pentru ganutzu):

9800 este torch nu?

| izan96 a răspuns:

De care LG optimus 3d? ...sunt mai multe modele

| fucktor a răspuns:

Eu as merge pe BlackBerry.