| Xenoverse a întrebat:

Am de gand sa imi duc laptopul la service ca sa-l curete de praf, si vreau sa stiu cam cati bani o sa imi ia curatarea laptopului de praf plus sa puna si pasta noua pe procesor dau funda.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu tot ce ai zis te poate ajunge la 80-100 de lei.

| gelu1970 a răspuns:

Daca e adevarat ca ajunge cel mult la 100 eu cred ca e un pret f bun. cu conditia sa il faca asa cum trebuie. eu pentru 23 euro nu deschid un laptop.

| BJK1903 a răspuns:

Eu cand l-am dus acum o luna si ceva mi-a luat 80 lei pentru laptop(mi-a schimbat si pasta), pentru unitate iti ia 50 lei.

| TeRogLasama a răspuns:

Ba chiar mai bine te duc si la 100 ron depinde acum ce fel de pasta folosesc daca e de calitate ajungi repede la 100 ron si curatarea e vrei 50 lei probabil.

| Nicolae_Alberto_1996 a răspuns:

Aproximativ 50 de lei