| shelly a întrebat:

Salut dragi prieteni! Am o o problema.Mi-am luat de pe net un program de filmat "CamStudio" si cand termin de filmat se salveaza in folderul in care am vrut dar este foarte mare, un video de 1.30 min are 1. 35GB. Ce pot face sa nu aiba atat memorie? Eu vreau sa filmez mult si sa nu ocupe mult din memorie. Vreau raspuns urgent.SUGESTII >>CEVAFUNDA

1 răspuns:
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Ocupa mult deoarece are o calitate buna. Nu cred ca ai ce sa-i faci.