| DoRu a întrebat:

Am descarcat Windows 7 Starter, si vreau sa stiu daca merge instalat indiferent de procesorul pe care-l ai. Mentionez ca am proceosr AMD model unknown 1.90 GHz. Si inca o intrebare: Procesor AMD mode unknown imi apare asa pentru ca procesorul este necunoscut?
Multumesc! Funda! big grin

1 răspuns:
| ElHuron a răspuns:

1. pe 1.90 gHz nu merge instalat Windows 7 din cunostintele mele
2. Sistemul tau nu recunoaste procesorul. Incearca sa instalezi placa de baza poate asa iti va aparea modelul!