| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut.Am folosit msi afterburner sa fac overclock la placa video (gtx 750 ti) si pot sa dau core clock si memory clock la maxim si a m vazut intr-un program ca suporta.Programul este FurMark. Ceea ce vreau de la voi este sa imi spuneti daca se poate arde in cateva saptamani/luni daca o dau pe la 200-300+.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Nu te ajuta foarte mult OC la placa asta si risti sa ii scazi durata de viata, tine-o stock ca e cel mai bine asa.