| Simon90 a întrebat:

Salut! Am folosit o aplicație de analiză pentru Instagram. "Instagram reports" se numește, iar din cauza ei nu mai merge nici aplicația și nici Instagramul in sine. Îmi apare "fluxul nu a fost reîncărcat și nu se mai încarcă. Sugestii de remediere?
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| outsidethebox a răspuns:

Poate ti-au blocat adresa de ip, da un reset la router sau activeaza hotspot la mobil, folosind date gsm- sau daca pc-ul nu are wireless dar ai Windows 10, conecteaza mobilul la pc si scoate cablul de retea, ca sa foloseasca net-ul mobil si implicit, sa ai alta adresa de ip.
Succes!