| AnaBosca a întrebat:

Bună ziua! Aseară mi-am instalat aplicația Reports+. Mi s-a cerut să mă loghez cu instagramul dar nu îmi aminteam parola așa ca am schimbat-o. Dupa ce am intrat in aplicație și m-am logat am reintrat pe Instagram, încă nu îmi mai merge aplicația. Nu primesc niciun cod sms când încerc sa accesez contul deși îmi știu parola. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Schimba-ti parola de la Instagram, urgent!
Dezinstaleaza aceea aplicatie (suspecta) "Reports+"!

| AMatei a răspuns:

Te-ai dat informatile de conectare la o aplicatie care fura
(parola). Schimba-ti parola si dezinstaleaza aplicatia aceia, deoarece iti tot poate fura date. Sterge cookie-urile pentru Instagram si incearca din nou poate o sa mearga.

| doctorandus a răspuns (pentru AMatei):

Reports+ exista atat pe Google Play cat si pe App Store. Daca e descarcata de acolo, este cuser.