| Andradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa16 a întrebat:

Bună
Am o problemă nu mă mai pot conecta pe Instagram bănuiesc ca mi-a fost blocat de la o aplicatie (conectare suspecta) iar acum nu mai merge deloc îmi apare fluxul nu a fost reîncărcat sau a apărut o problemă iar pagina nu a fost încărcată

2 răspunsuri:
| Xox0 a răspuns:

Vezi daca te poti conecta de pe un alt dispozitiv electronic.

| andreea1baratiu a răspuns:

Daca spune ca fluxul nu a fost reîncărcat poate inseamna si ca sunt probleme cu internetul. Mie nu mi s-a intamplat niciodata ca Instagramul sa fie blocat de o alta aplicatie. Poti trimite feedback