| bogdan3vl a întrebat:

Salut.am formatat laptopul si inainte aveam retea intre pc si laptop si acum cand intru in my network places > entire network > microsoft windows network acolo imi aparea edy-pc si edy-laptop acum nu mai apare conexiunea aia intre pc si laptop eu cand am formatat laptopul sa sters setarea aia de am facut-o data trecuta si acum nu mai stiu sa o fac la loc
cine se pricepe sa-mi lase un id pe pv sa ma ajute si pe mine sa creez profilu ala din nou sau ce e
dau funda + vot

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Ca sa te pot ajuta, trebuie sa stiu ce sistem de operare folosesti.