| Gagiu_Valentin_1972 a întrebat:

Salut..am HP deskjet 4645 nu reusesc sa scanez, ce scrie pe aici nu ma ajuta....please,help!

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cand se instaleaza driver-ul compatibil, in sistem apare si un program cu ajutorul caruia poti seta imprimanta si alege comenzile necesare (xerox, listare, scanare), chiar daca dispozitivul are butoane pentru aceste functii. Lucreaza cu programul imprimantei si nu ai cum sa nu scanezi cu succes ceea ce te intereseaza, daca totul e configurat corespunzator.

| Bogdy2k a răspuns:

Incearca sa scanezi cu ajutorul Computerului. (trebuie sa instelezi driverul)

http://support.hp.com/......41/drivers