| geograful a întrebat:

Am si eu o imprimanta hp deskjet f 2400 cum fac sa scanez la ea (scrie ca are si scaner)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geografule, uite un site pentru tine: http://geografilia.blogspot.com

4 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Sigur ca are! vezi ca capacul acela de sus se ridica! pui foaia pe ecranu de sub el pui capacu peste foaie si te uiti in stanga la butoane ca indreptu unui buton. care arata ca scaneru cu un capac in sus scrie scan! daii acolo si asta e! bfta

| greenmile00 a răspuns:

Da, HP deskjet f 2400 are si scaner, este o multifunctionala, si pentru a putea sa scanezi cu ea trebuie sa ii instalezi programul de pe cd. programul respectiv este o interfata de control a multifunctionalei, si de acolo o sa gasesti si un buton de scanare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deskjet F 2400 are si fax?

| geograful explică:

Multumesc