| Iunix a întrebat:

Am și eu o întrebare. Clean Master este un antivirus?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu. Cu el eliberezi memoria ram si cureti memoria cache-ul.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.Este un utilitar pentru Android.Cu așa ceva îți strici sistemul de oeprare.Recomand a NU se folosii. Ceea ce face psotia asta poți face și tu manual în 5 minute.
Succes

| RB26DETT a răspuns:

Daca vrei antivirus, task manager si un program de eliberat memoria [care iti sterge datele ce oricum telefonul sau tu nu le-ai folosit si nu le vei mai folosi vreodata, mie mi-a sters 2 Gb] iti recomand 360 security, este gratis, actioneaza foarte bine, curata memoria RAM, sterge virusii si iti elibereaza spatiul de stocare + ca daca ai android 4.0 sau mai mare [cred ca merge si la 2.3 dar nu sunt sigur] vei avea in bara de notificari cateva functii ce te vor ajutawinking

| Lena4Apostol a răspuns:

Nu este. Eu folosesc CM security

| Rauloprea a răspuns:

Nu clean Master este o applicatie nu un antivirus dacă vrei un antivirus bun scrie AVG antivirus si îți apare