| TheDarkQeen13 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus pentru android, voi ce folositi? eu folosesc clean master e bun?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu care este mai bun.Eu am BitDefender si pentru mine acesta este bun.

| hp8510p a răspuns:

Clean master nu este antivirus. Aplicatia aia iti sterge fisierele "junk" si iti mai da un plus de memorie

| Radu1015 a răspuns:

Bitdefender si AVG sunt cele mai bune

| d33a15 a răspuns:

E cel mai bun.eu pe acelasi il folosesc.si am incercat mai multe variante.dar am ramas la el.

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Eu folosesc AVG e bun

| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

Si eu am acelasi dar mai am altul instalat de telefon.Intra pe Magazin Play sau App Store si cauta ntivirusuri