| BODYSS a întrebat:

am incercat sa cumpar de pe magazin play cu cardul meu visa si am bagat CVC-ul gresit, iar acum imi zice ca Plata A fost respinsa. cardul de credit care se termina in...a fost refuzat. Selectati alta metoda de plata. nu am alta metoda de plata... cum fac ca sa cumpar de pe cardul meu. ajutor! daca este complicat as dori niste explicatii ca nu le am eu cu paypal. si nu vreau sa fac vreo prostie. AJUTOR!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa adaugi datele cardului prin wallet, fie aplicatia sau accesand din browser. Wallet este o modalitate de a plati cu cardul tot de la google. Cauta in magazin play "wallet" sau pe google. Retine ca datele introduse gresit au ramas salvate si oricat ai incerca sa faci plati, nu poti. Te respinge sistemul. Gasesti in wallet optiune prin care poti modifica, sterge sau adauga alte carduri. daca nu ai cont wallet, atunci creeaza unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.google.com/wallet/