| figaro a întrebat:

Salut, am incercat sa reinstalez win pe un laptop, dar acu cand pornesc laptopu imi apare o eroare gen "Hal. dll file missing or corrupted" si nu stiu cum sa repar aceasta problema, mentionez ca win l-am instalat de pe un usb si am incercat sa pun acel fisier pe stic si sa reinstalez si tot nu merge.Multumesc

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi eroarea asta poate fi chiar de la Windows că poate nu îi complet sau s-or pierdut date în momentul transferului pe stik sau cd-ul de windows este unul, piratat sau incomplet. Încearcă să îl instalezi de pe CD poate ai mai mult noroc sau cu un alt Windows original.Succes

Răspuns utilizator avertizat