| octav005 a întrebat:

am instalat angry birds ocupa 91 mb instalat, si cand il deschid apare o eroare. cum se rezolva eroarea asta, s-au de unde este. * OpenGL 1.4 renderer non supported! *.
eu am Tipul procesorului DualCore Intel Core 2 Duo E6400, 2133 MHz (8 x 267), memorie totala 2gb RAM, 667 mhz, momentan nu am placa video, folosec in prezent doar cea on-board.

1 răspuns:
| VictoRslsdsnvpied0sdjv a răspuns:

Procesorul este prea slab. (SI la memorie n-ar strica inca macar 2, 4, 6 GB)