| HellBlade a întrebat:

Salut.Am instalat pe un calculator windows xp sp3 nu stiu cum am instalat ca nu-mi mai apare driverul de net.Eu am conexiune de la rds/rcs am primit conexiunea acum cateva zile si nu prea stiu s-o folosesc.Imi trebuie driver de net sau e problema cu conexiunea?

1 răspuns:
| adrian_4038 a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci o conexiune noua. start-connect to-show al conections- make a new conections si acolo te descurci o faci prin ce ai daca ai prin fibra cum e cazul meu vezi dai acolo unde scrie broadband si bagi user si parola care ti-au dato cei de la rds. sau daca ai prin modem faci conexiune dial up modem. funda daca am ajutat mersi. sper sa reusesti.