| amy_8892 a întrebat:

SaLut. Am instalat sopcast si windows media player pentru. a putea vedea Disney Channel online. Un timp a mers bine, cu unele probleme care erau de la ei si de scurta durata.Acum dintr-o data mi se vede imaginea ingusta(un chenar). Celelalte programe merg bine. Oare problema e la mine saU la ei? Va rog daca se uita cinevA sa-mi ziceti dacA aveti aceeasi problema, saU cum o pot rezolva.Pls.Dau fundita

4 răspunsuri:
| marsat a răspuns:

E de la ei problema iti spun sigur asa am putin si eu cu prima tv.Iti recomand alt site de vizionare posturi online unde aproape toate posturile merg fara probleme si de o claritate excelenta >>http://www.cool-webtv.net Daca mai ai vreo neclaritate revino cu o alta intrebare.

| marius5600 a răspuns:

E de la tine : vezi la setari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai instalat sa vezi programele romanesti

| DiutzaAngel a răspuns:

Sory nu stiu sa-ti raspund la intrebare dar iti eu una pe ce site pot viziona programele tv online?