| sebastianzen2078 a întrebat:

Salut, am instalat windows 10 si tot imi apar niste bife verzi pe iconitele de pe dekstop si ma enerveaza. pls help
imagine:https://imgur.com/a/hFiCJrA(ignorati ce ascult eu happy )

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bifarile verzi raman de la un proces de auto-verificare a sistemului sau alt program de genul, instalat.

Poti scapa usor de acele bifari, dand un click-dreapta pe o zona libera de pe desktop si alegand "Refresh".
Procedura este simpla si se poate aplica ori de cate ori mai apar asemenea bifari. happy

| sebastianzen2078 explică (pentru Bula):

Multumesc dar am realizat ca doar trebuia sa inchid OneDrive-ul happy Oricum merci de raspuns!